بهترین پلاگین های امنیتی وردپرس

بهترین پلاگین های امنیتی وردپرس

Best WordPress Security Plugins

به ششمین مطلب از مطالب راهنمای جامع امنیت وردپرس خوش آمدید 🙂

در مطلب قبلی راه های پشتیبان گیری از وردپرس را باهم مروری کردیم در قدم بعدی نیاز هست پلاگینی جهت بررسی باگ ها و مشکلات سایت بر روی وردپرس نصب کنیم تا سایت را به طور منظم اسکن کند.

این نظارت شامل بررسی تلاش های ناموفق جهت ورود به حساب کاربران ، اسکن بد افزار ها و غیره میباشد .

در این مطلب سه پلاگین محبوب وردپرس را معرفی میکنیم.

۱- پلاگین Sucuri Security

پلاگین Sucuri Security

این پلاگین شامل دو نسخه رایگان و پولی میباشد ، با این وجود بیشتر وبسایت های از نسخه رایگان آن استفاده میکنند . به عنوان مثال برای استفاده از فایروال این پلاگین نیاز هست نسخه پولی آن را خریداری نمایید اما همیشه نیاز به فایروال بر روی وردپرس ندارید .

از ویژگی های رایگان این پلاگین میتوان به ارسال اعلان های امنیتی و مشکلات امنیتی برای ادمین وبسایت ، جلوگیری از حملات بورت فورس اشاره کرد.

با خریداری نسخه پولی این پلاگین میتوانید از ssl های مختلفی که این پلاگین ارائه میکند استفاده کنید.

هنگامی که مشکلی در وبسایت شما رخ بدهد به صورت فوری ایمیلی مبنی بر مشکل رخ داده دریافت خواهید کرد .

حفاظت پیشرفته از حملات DDOS بر روی وبسایت.

اگر نیاز دارید از نسخه رایگان این پلاگین استفاده نمایید باز هم اشکالی ندارد زیرا این پلاگین در نسخه رایگان خود هم امکاناتی فراوانی در اختیار شما قرار میدهد .

۲- پلاگین iThemes Security

پلاگین iThemes Security

افزونه iThemes Security (که قبلاً با عنوان Better WP Security شناخته می شد) با بیش از ۳۰ پیشنهاد برای جلوگیری از مواردی مانند هک و مزاحمان ناخواسته ، یکی از روش های چشمگیر محافظت از وب سایت شما است. تمرکز زیادی بر شناخت آسیب پذیری های پلاگین ، نرم افزار منسوخ و رمزهای عبور ضعیف دارد.

اگر چه برخی از ویژگی های اساسی امنیتی در نسخه رایگان وجود دارد اما ، ما به شدت توصیه می کنیم با قیمت ۸۰ دلار در سال ، به iThemes Security Pro ارتقا دهید. این ارتقا امکاناتی مانند پشتیبانی تیکتی ، یک سال به روزرسانی پلاگین و پشتیبانی از دو وب سایت را در اختیار شما قرار میدهد. اگر می خواهید از سایت های بیشتری محافظت کنید ، گزینه ارتقا پلن های مختلفی دارد .

ویژگی های اصلی نسخه حرفه ای ، iThemes Security Pro اجرای قدرتمند رمز عبور ، قفل کردن کاربران مشکوک ، پشتیبان گیری از پایگاه داده و احراز هویت دو مرحله ای را فراهم می کند. اینها تنها چند مورد از راههای محافظت از سایت شما با این افزونه امنیتی وردپرس است. شما می توانید ۳۰ اقدام امنیتی دیگر را فعال کنید و iThemes Security Pro را به یک محافظ بزرگ تبدیل کنید.

۳- پلاگین Wordfence Security پیشنهادی !

پلاگین Wordfence Security

برترین پلاگینی که از نظر ما پیشنهاد میشود نصب کنید پلاگین Wordfence Security میباشد این تنها نظر ما نیست بلکه نظر میلیون ها کاربر وردپرس میباشد که این پلاگین را بیش از ۴ میلیون بار از مخزن وردپرس دانلود و بر روی وبسایت خود نصب کرده اند .

این پلاگین هم مانند سایر پلاگین ها در دو نسخه رایگان و پولی عرضه میشود که نسخه رایگان بسیار حرفه ای دارد .

پلاگین Wordfence یکی از برترین پلاگین های رایگان امنیتی وردپرس میباشد از امکانات آن میتوان به فایروال حرفه ای ، محافظت در برابر حملات DDOS بررسی دائمی پلاگین ها و قالب نصب شده بر روی وبسایت وردپرسی .

ویژگی هایی که Wordfence  را به یک پلاگین امنیتی عالی تبدیل میکند :

  • نسخه رایگان برای وبسایت های کوچک کافیست .!
  • طراحان میتوانند با خریداری چند لایسنس نسخه پرو شامل تخفیف شوند
  • دارای فایروال قدرتمند و کامل با ابزارهایی برای مسدود کردن ای پی کشور های مختلف ، مسدود کردن دستی یک ای پی ، محافظت از DDOS و دفاع در برابر تهدید های احتمالی
  • موتور اسکنر این پلاگین به دنبال بد افزار ها ، تهدید های امنیتی و هرزنامه ها در وبسایت شما میگردد .
  • ابزار های منحصر به فرد مانند گزینه ورود دو مرجله ای از طریق ایمیل ، تلفن همراه در نسخه رایگان.
  • با بررسی دائمی پلاگین های نصب شده بر روی وردپرس شما و بررسی آن در مخزن وردپرس اگر اپدیتی برای پلاگین شما ارائه شده باشد به شما گزارش میدهد یا اگر پلاگین به دلیل مسائل امنیتی از مخزن وردپرس حذف شده باشد برای شما ایمیلی ارسال میکند.

همیشه ایمن باشید ..

تا درودی دیگر بدرود …

درباره SepidWebHost

شاید بدردتان بخورد ...!

نقش میزبان در امنیت وردپرس

نقش میزبان در امنیت وردپرس

نقش میزبان در امنیت وردپرس به چهارمین مطلب ، از مطالب راهنمای جامع امنیت وردپرس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *