راهنمای جامع امنیت وردپرس

راهنمای جامع امنیت وردپرس

  • مقدمه

طبق آمار شرکت Netcraft بیش از ۱٫۳ بیلیون وبسایت فعال در اینترنت وجود دارد که ۴۵۵،۰۰۰،۰۰۰ وبسایت آن با وردپرس ساخته شده است.

وردپرس نسخه ۵٫۳ بیش از ۷ میلیون بار دانلود از وبسایت رسمی وردپرس دانلود شده است که این به مدان معناست وردپرس روز به روز در حال توسعه و پیشرفت میباشد و قالب ها و پلاگین های زیادی برای آن منتشر میشود و همچنین احتمال داشتن باگ در این قالب ها و پلاگین ها زیاد میباشد پس امنیت در وردپرس بسیار مهم است.

هر مدیر وبسایت پس از راه اندازی اولیه وبسایت خود و رفع باگ های نرم افزار به دنبال آن هست تا امنیت وردپرس خود را بالاببرد تا جلوگیری کند از هک و خرابکاری در وبسایت خود که زحماتی که کشیده است از بین نرود .

پس اگر در مورد وبسایت خود جدی هستید ، باید به بهترین شکل به اقدامات امنیتی وردپرس توجه کنید.

ما در این راهنما، بهترین نکات امنیتی وردپرس را برای کمک به شما در محافظت از وبسایت خود در برابر هکرها و بدافزارها به اشتراک خواهیم گذاشت .

در حال که هسته اصلی وردپرس بسیار ایمن است و توسط صدها نفر از توسعه دهندگان و متخصصان امنیت به طور منظم مورد بازرسی قرار میگیرد ، اما باز هم امنیت ۱۰۰% نیست .!

اگر زیاد به کد نویسی و ساختار وردپرس آشنا نیستید اشکالی ندارد ! ما در این آموزش سعی کرده ایم به بهترین نحوه و آسان ترین راه را برای حل مشکلات وردپرس آموزش دهیم.

این مطلب شامل سه بخش اصلی میباشد که به مرور زمان در این پست فقط عنوان های اصلی آن ذکر خواهد شد و به پست های اصلی آن لینک خواهد شد

برای آسانی در پیدا کردن مطلب مورد نظر و شروع مرتب مطالب آن هارا فهرست بندی خواهیم کرد و در ادامه قرار خواهیم داد.

پس برای اینکه از آخرین مطالب این پست و دیگر پست های وبلاگ سپید وب هاست با خبر شوید صفحات مارا در اینستاگرام و تلگرام به آیدی : @SepidWebHost دنبال کنید.

باما همراه باشید ..

درباره SepidWebHost

شاید بدردتان بخورد ...!

Best WordPress Security Plugins

بهترین پلاگین های امنیتی وردپرس

بهترین پلاگین های امنیتی وردپرس به ششمین مطلب از مطالب راهنمای جامع امنیت وردپرس خوش آمدید  …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *