وبلاگ سپید وب هاست

پایان سرویس دهی

هر شروعی ! پایانی دارد !

و امروز پایان سپید وب هاست هست !

سایتی که در سال ۲۰۱۵ با هدف ارائه خدمات میزبانی راه اندازی شد و با ارائه سرویس های مختلف به موفقیت های زیادی رسید ، از جمله موفقیت های عظیم سپید وب هاست ارائه سرویس های مخصوص میزبانی ربات های تلگرام بود ، که در سپید وب هاست حدود بیش از ۶۰۰ ربات تلگرامی را میزبانی میکردیم !

علاوه بر میزبانی از ربات های تلگرامی ، خدمات پشتیبانی حرفه ای و برنامه نویسی ربات های تلگرامی هم ارائه دادیم و سپید وب هاست به اوج فعالیت خود رسیده بود .

در آن زمان تیم سپید وب هاست شامل ۵ نفر میشد ، که به صورت ۲۴ ساعته تیکت های پشتیبانی ربات های تلگرامی را پاسخ میدادند .

در نهایت پس از فیلترینگ ناجوان مردانه تلگرام در سال ۹۷ و عدم استفاده کاربران از ربات های تلگرامی ، به مرور مشتریان ربات های تلگرامی سپید وب هاست کم شدند تا حدی که در این لحظه نوشتن مطلب ربات های میزبانی شده در سپید وب هاست به اندازه انگشتان دست هستند !!!

در نهایت با توجه به از هم پاشیده شدن تیم سپید وب هاست و عدم ارائه پشتیبانی درست به کاربران در این روز های آخر بر این شدم تا اعلام پایان کار سپید وب هاست را اعلام کنم.

امیدواریم در این سال ها از خدمات ما راضی بوده باشید .

در نهایت ۲ : نمیدونم در این مملکت چرا جلوی پیشرفت مردم رو بدون هیچ فکری میگیرند ! سپید وب هاست یکی از کسب و کار هایی است که با فیلترینگ تلگرام نابود شد ، به جز سپید وب هاست داریم کسب و کار هایی که نابود شدند و چه کسایی که از تلگرام کسب در امد میکردند و زندگی را راه میبردند و پس از فیلترینگ تلگرام با مشکلات زیادی مواجه شدند .

با امید پیشرفت تمامی مردم ایران . و دوری از سنگ اندازی !

در نهایت ۳ : سرویس های کاربران در پایان تاریخ سرویس آن ها فعال میباشند و بدون مشکل در دسترس میباشند و پشتیبانی هرچند با تاخیر دریافت میکنند ، و کاربرانی که سرویس های آن ها مسدود هستند میتوانند تیکت ارسال کنند و درخواست بازگشایی جهت بک اپ گیری ارسال کنند .

سایت و ناحیه کاربری سپید وب هاست جهت یادگاری تا مدت نامعلومی در دسترس هست اما امکان ثبت سفارش و تمدید سرویس در آن وجود ندارد .

 

 

۱۴۰۱/۰۵/۱۴ واحدی

 

خروج از نسخه موبایل