چرا امنیت وردپرس مهم است ؟

چرا امنیت وردپرس مهم است ؟

به اولین مطلب از مطالب راهنمای جامع امنیت وردپرس خوش آمدید 🙂

هک شدن یک سایت چه وردپرسی چه غیره وردپرسی میتواند آسیب های جدی به آن سایت و شرکت و برند ، بزند و باعث افت اعتبار و رضایت کاربران شما بشود.

هکرها میتوانند پس از نفوذ به وبسایت شما اطلاعات کاربران شما از جمله آدرس ایمیل ، شماره تلفن همراه ، کد ملی ، و هزاران اطلاعات دیگر کاربران شمارا بدزدند که از این موارد معمولا برای استفاده در کمپین های تبلیغاتی استفاده میکنند و این برای هیچ کسی خوش آیند نیست که شماره تلفن یا آدرس ایمیلش در لیست اسپمر ها قرار بگیرد و هر روز با بمباران تبلیغاتی مواجه شود.

حتی هکرها میتوانند کدهای مخرب را به سایت شما وارد کنند تا از کاربران شما سو استفاده کنند مانند گذاشتن کد ماینر در سایت شما و استفاده کردن از منابع بازدید کنندگان سایت شما که برای کاربران هیچ خوش آیند نیست و این میتواند بازدید کنندگان سایت شمارا کمتر کند .

بدتر از همه ممکن از سایت خود را از دست بدهید ! و هکر بخواهد از شما باج بگیرد تا وبسایت شمارا برگرداند یا بک آپی از آن تحویل شما بدهد !!!

در مارس ۲۰۱۶ ، گوگل گزارشی ارائه داد مبنی بر اینکه ۵۰ میلیون کاربر استفاده کننده از سایت های مختلف گزارش داده اند که سایت مورد بازدید آن ها حاوی بدافزار بوده و اطلاعات آن هارا سرقت میکرده است که این دور از خواسته مدیران آن سایت ها بوده است …!

علاوه بر این موارد گوگل هرهفته حدود ۲۰,۰۰۰ وبسایت را به علت داشتن بدافزار و حدود ۵۰,۰۰۰ وبسایت دیگر را برای فیشینگ در لیست سیاه خود قرار میدهد .

اگر وبسایت شما مربوط به شرکت یا فروشگاه آنلاین میباشد پس شما میبایست به امنیت آن بیشتر اهمیت دهید تا باقی موارد چرا که باعث جذب اعتماد کاربران به سایت شما میشود .

تامین امنیت وبسایت همانند تامین امنیت یک ساختمان یا فروشگاه فیزیکی میباشد که صاحب آن برای امنیت آن وسواس به خرج میدهد و سعی در امن کردن آن میکند پس شما به عنوان مدیر یک وبسایت میبایست هر روز سعی در بیشتر امن کردن آن بکنید.

تا دومین قسمت از مطالب راهنمای جامع امنیت وردپرس بدرود ..

درباره SepidWebHost

شاید بدردتان بخورد ...!

Best WordPress Security Plugins

بهترین پلاگین های امنیتی وردپرس

بهترین پلاگین های امنیتی وردپرس به ششمین مطلب از مطالب راهنمای جامع امنیت وردپرس خوش آمدید  …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *